Sve o Islamu

<< < (2/6) > >>

--ajnica--:
Citat: "bosanac2303"

Citat: "RippeR"

zasto si siguran da je islam jedina nazovimo to tako ispravna vjera???

bez uvrede postujem i druge religije, ali smatram bda je Islam jedina prava religija jer u Islamu na svako pitanje zasto postoji odgovor zato...dok to u drugim religijama nije slucaj....takodje, Islam je jedna od najmladjih monoteistickih religija, Islma je najcistija religija....postoje brojni dokazi itd. naravno ja smatram da je Islam jedina prava religija neko drugi smatra da je njegova religija jedina prava....

ja jesam muslimanka,ali ne podrzavam te u tome da je islam jedina i prava vjera...svako misli da je njegova jedina i prava i ya svakog njegova i jeste i sve su vjere jednake i nemas pravo da se istices i govoris da je islam jedina i prava vjera...  

anesaa:
Islam poučava muslimane mudrosti i prisebnosti u životu.Č o vjek svoju volju usaglašava sa odredbom Allahovom a svoje djelovanje usmjerava u duhu principa i propisa Šerijata-Allahovog zakona na Zemlji.Uspjet će samo oni koji svoju dušu očiste, koji čedno žive i dostojanstveno hode kroz život.Na gubitku su,pak oni koji ostaju bez orjentira u svoome ponašanju i koji nemaju cilja.Musimanima je cilj Allah,Njegovo zadovoljstvo i podrška.Aoni koji Ga mole i iskreno Mu se obraćaju bit će na dobitku.IOni će uspijeti.Mi želimo da naučimo sve ono čime nas zadužuje Allah dž.š. i da budemo vjerni i praktični sljedbenici Muhammeda a.s. Ovo znanje će nas učiniti dobrim ljudima,dobrim vjernicima,čestitim građanima i dobitnicima i na ovom i na onom svijetu.sve što želite znati o mojoj vjeri-ISLAMU slobodno mene pitajte sve ću vam reći

--ajnica--:
Citat: "anesaa"

sve što želite znati o mojoj vjeri-ISLAMU slobodno mene pitajte sve ću vam reći

ali anesaa,neke ljude ne zanima nista o islamu kao sto mene mozda npr ne zanima nista o budizmu tako neke ljude ne zanima nista o islamu..ne bih da ispanem nekulturna ali ustvari je tako

pyriel:
ali onda takvi ljudi neće postati u ovoj temi ako ih ne zanima islam neće postati u ovoj temi i problema zapravo nema

scorpio_girl:
imam ja pitanje...zasto se tradicionlane muslimanke odijevaju od glave do pete, osim ociju?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica