Teen385 Forum

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

SMF - Just Installed!

Autor Tema: kako se rijesiti srama i pitati curu da bude s tobom????????  (Posjeta: 7369 puta)

just_boy

• phpBB fetus
  • *
    • Email

Ima jedna cura koja mi se jako svida. dopisujemo se stalno sms porukama i preko fejsa. htjeo bi ju pitati hoce li biti samnom al svaki put kad ju ocu pitati jednostavno ne mogu. sram me!!!

ima ko neku ideju kako da je pitam??
molim vas pomagajte!!!
Evidentirano

wow-ica

• phpBB fetus
  • *
    • Email

moj savjet ti je da ju nepitaš izravno 'hoće li biti s tobom' jer ju možda zapravo nepoznaješ dovoljno i mogao bi uskoro promijeniti mišljenje.

zato, za početak pozovi ju van na neko piće i ugodno druženje.
tu te nema što biti sram (ak ja mogu pozvat dečka moš i ti curu) uglavnom, reci joj da želiš da odete na prijateljsko piće ili sl.
ako vam bude lijepo i ugodno pozovi ju još koji put i kad napokon kroz priču saznaš sviđa li ti se moći ćeš krenuti korak naprijed.
provodi više vremena s njom i pokušaj prokužit sviđaš li joj se. ako joj se sviđaš onda nema problema, ali nemoj brzat jer bi se cura mogla prepast pa pobjeć od tebe zauvijek.
Evidentirano
~first rule]

almiron

• phpBB fetus
  • *
    • Email

ako ti se bas svidja i ako je poznajes dovoljno, a sram te da je pitas, skupi snage i pokusaj sms-om je pitati to je mnogo jednostavnije....
Evidentirano
Lijepa riječ i gvozdena vrata otvara.

MateaM

• phpBB fetus
  • *
    •  - matea_m95@hotmail.com
    •  - mateam@rocketmail.com
    • Email

Hmm.. prvo je upoznaj malo bolje.. zbližite se.. i malo, pomalo.. doći ćete na svoje :wub:
Evidentirano
I know... I always have to be special..

jakica

• phpBB fetus
  • *
    • Email
Re: kako se rijesiti srama i pitati curu da bude s tobom????????
« #4 na: Prosinac 13, 2009, 05:58:48 »

HMM.....PRVO JU PITAJ..ONO AL IMAŠ TEORETSKE ŠANSE KOD NJE, DAL JOJ SE SVIĐAŠ....I ONDA BUŠ SVE ZNAL
Evidentirano

Mala Lu

• phpBB fetus
  • *

Pa mislim, da trebas prvo kroz zezzanciju da pitas da li bi ona bila s tobom, ako zeli decka ili nesto slicno. I onda, jednostavno skupi hrabrosti i pitaj je. Izbaci to iz sebe (:  Mislim da to ocekuje skoro svaka cura koja se vec neko vrijeme dopisuje s nekim frajerom. xD
Vrijeme je da se opustis. Ipak si ti decko, a ona cura.. Zar ne ? Sta god da bude, bit ce zaboravljeno. ::
Evidentirano
Blizina je kad nisi tu, a zivis u meni i lice ti ne vidim, al' srcem zemlju okreni.. ♥

ami

• phpBB fetus
  • *
    •  - xasthur.hoh@hotmail.com

Nađi se s curom. Lijepo kad padne mrak otiđite u neki parkic i sve ce doci samo od sebe. Kiss-pa sve ostalo. Sretno  ;)
Evidentirano
Hedonist bez osjećaja. :)

dalilka

• phpBB fetus
  • *
    • Email

Pa ne znam sada dal je ovo dobar primjer npr:
reci joj Nema smisla da se samo dopisujemo, želio bi se čim prije nać uživo.

A sad, ak ne uspije pitaj mene ;)  [posramljen]
Evidentirano

Villanova

• phpBB fetus
  • *

A sad, ak ne uspije pitaj mene ;)  [posramljen]
Aplauz.  ;D
Evidentirano
Villanova je zao.

ivan123

• phpBB fetus
  • *
    • Email

najlakse ti je da ju pozoves u par i da ju jednostavno pitas..nema te sta biti sram..
Evidentirano

izet99

• phpBB fetus
  • *

ja imam isto problem....svida mi se jedna cura jako jako ...najbolji smo frendovi i znamo se vec 4 godine.... [cuga]....sad bih ja bio s njome al neznam kako da joj to kazem da mi se svida i da ju pitam hoce li biti samnom a  i kako bih saznao da li joj  se ja njo svidam..... :( :( :(.....ljudi molim vas pomozite mi
Evidentirano