0

Prije nekoliko smo dana pisali o najlajkanijim fotkama na Instagramu općenito i na prva tri mjesta su Beyonce, Ronaldo i Selena Gomez. Na ljestvici slavnih osoba koji imaju najviše followera su opet Selena sa 131 milijuna, Ronaldo sa 116 i Ariana Grande sa 115 milijuna followera.

 

Imaš Instagram? Prati Teen385 na Instagramu!

A sad smo došli i do jedne zanimljive kategorije – manekenke. Kad su u pitanju lijepe žene svijeta, ove su svojim Instagram profilima plijenile najviše pažnje. Na vrhu je uvjerljivo Kendall Jenner – manekenka s najvećim brojem sljedbenika i fotkom s najviše lajkova.

Ekipi se očito najviše svidjela Kendall u retro izdanju i ta je fotka prikupila čak 4 i pol milijuna lajkova. Uz to, ponijela je i titulu najčešće tagirane manekenke. Bravo Kendall!



Ipak, nije osvojila sve Instagram nagrade. Bella Hadid zaslužila je titulu najgledanijih Instagram priča.



Ovo je cijeli popis – pratiš li ih sve?

1. Kendall Jenner (@kendalljenner) 83.7 milijuna followera
2. Cara Delevingne (@caradelevingne) 40.7 milijuna followera
3. Gigi Hadid (@gigihadid) 35.9 milijuna followera
4. Emily Ratajkowski (@emrata) 15.1 milijuna followera
5. Bella Hadid (@bellahadid) 15 milijuna followera
6. Chrissy Teigen (@chrissyteigen) 14.6 milijuna followera
7. Gisele Bündchen (@gisele) 13.3 milijuna followera
8. Miranda Kerr (@mirandakerr) 11.5 milijuna followera
9. Candice Swanepoel (@angelcandices) 11.3 milijuna followera
10. Adriana Lima (@adrianalima) 11.2 milijuna followera


Foto: Instagram

I.I.

Pročitajte još:

Ovo su najlajkanije fotke na Instagramu u 2017. - jesi li i ti stisnula LIKE?

Ne znaš što želiš raditi u životu, ali voliš Instagram i YouTube – što kažeš na upisivanje akademije za influencere?

Novost na Instagramu – od sad će emitiranje uživo biti još više cool

InstagramlikefollowKendall Jenner

Komentiraj i uključi se!

Za komentiranje moraš biti prijavljen na portal - prijavi se ili registriraj ako još nemaš korisnički račun

147.527
članova EKIPE

Postani i ti dio EKIPE! REGISTRIRAJ SE!

Kako bi poboljšali funkcionalnost stranice, Teen385 koristi kolačiće (cookies). Više o kolačićima pročitajte u uvjetima korištenja. Slažem se